Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Opis działalności

Jesteśmy firmą zajmującą się transportem materiałów sypkich. Specjalizujemy się w przewozach artykułów spożywczych. Posiadamy także pojazdy, które przewożą materiały wykorzystywane do produkcji przemysłowej. Ponadto istotnym kierunkiem działania jest import i sprzedaż pojazdów do transportu tego rodzaju artykułów. Zasięg działania nie ogranicza się do granic kraju i obejmuje obszar Unii Europejskiej. Zapewniamy naszym klientom fachowe doradztwo oraz szeroki dostęp do zachodnioeuropejskiego rynku pojazdów paszowych. Własny serwis umożliwia dokonywanie przeglądów technicznych wszystkich pojazdów jakie znajdują się w firmowej ofercie sprzedaży. Wiedza i doświadczenie w dziedzinie transportu materiałów sypkich oraz napraw pojazdów pozwalają na profesjonalny montaż sprężarek do wydmuchu na ciągnikach siodłowych i samochodach ciężarowych. Zajmujemy się również instalacją beczek do pasz na podwoziach samochodów ciężarowych.

Pojazdy, które sprzedajemy posiadają aktualne przeglądy techniczne, są zarejestrowane i nadają się do natychmiastowej eksploatacji.

MARTRANS od początku swej działalności stawia na dobre wyszkolenie swoich pracowników. Firma planuje dalszy rozwój, którego podstawą jest wysoki standard jakościowy. Oznacza to ciągłe doskonalenie procesów określających poziom bezpieczeństwa zdrowotnego przewożonych artykułów (zgodnie z wymaganiami systemu HACCP), utrzymywanie wysokich kompetencji pracowników, terminowe świadczenie usług i stałe rozwijanie oferty rynkowej.